Неділя, 24.09.2023, 12:36
Інформаційно-ресурсний методичний центр відділу освіти Кр...
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рік англ. мови
Головна » Файли » Літній відпочинок » Новини

Нарада про організацію літнього відпочинку
19.05.2014, 12:25

15 травня 2014 року відбулася інструктивно-методична нарада з питання організації відпочинкової кампанії 2014 року для начальників пришкільних таборів та керівників навчальних закладів

Згідно з планом наради були розглянуті такі питання:

1. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2014 році. Цілі та завдання. Мирошніченко Павло Леонідович - заступник голови КРДА Гупаленко Тетяна Георгіївна –начальник управління соціального захисту населення КРДА 2. Відпочинкова кампанія у пришкільних таборах у 2014 році. Крамаренко Світлана Валеріївна – начальник відділу освіти КРДА 3. Про дотримання санітарно-гігієнічних умов організації літнього оздоровлення і відпочинку школярів у пришкільних таборах з денним перебуванням. Третяк Тамара Олександрівна –заступник начальника Міжрайонного управління Держсанепідемслужби Сабадаш Галина Василівна – начальник відділу епідеміологічного нагляду 4. Правила пожежної безпеки при підготовці та проведенні літнього відпочинку і оздоровлення. Мошуренко Роман Іванович – провідний фахівець Кіровоградського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 5. Про порядок заповнення та термін подання статистичного спостереження за формою № 1-ОТ «Звіт дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за літо 2013 року». Гуменна Юлія Валеріївна – головний спеціаліст-економіст відділу статистики соціальних послуг 6. Проведення оздоровлення у стаціонарних таборах за рахунок коштів Фонду соціального страхування Набоченко Ліліана Леонідівна - директор Кіровоградського Міжрайонної виконавчої дирекції Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 7. Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення літнього відпочинку і оздоровлення школярів. Погрібна Наталія Василівна – методист РМК відділу освіти КРДА 8. Про організацію роботи з безпеки життєдіяльності в пришкільних таборах закладах Кіровоградського району. Степаненко Катерина Миколаївна – спеціаліст з охорони праці відділу освіти КРДА 9. Про організацію та проведення гурткової роботи під час літнього відпочинку у 2014 році. Катеринич Анна Володимирівна – директор районного центру дитячої та юнацької творчості 10. Про організацію харчування під час літнього відпочинку дітей та звітність. Олійник Наталія Миколаївна – Головний бухгалтер відділу освіти КРДА 11. З досвіду роботи Назарівського, Веселівського Бережинського, Аджамського пришкільних таборів відпочинку.

Усі присутні ознайомились із вимогами до організації та проведення відпочинкової кампанії 2014 року, отримали методичні рекомендації щодо проведення літнього відпочинку.

Категорія: Новини | Додав: glorikum
Переглядів: 548 | Завантажень: 0
Вхід на сайт
Пошук
Категорії розділу
Нормативні документи
Новини
Методичні рекомендації
Зразки документації
Накази, листи
З досвіду роботи
Корисні посилання
Дистанційна Академія
//metodic.at.ua/images-1-.jpg